Projektowanie, wykonanie, nadzór, serwis instalacji elektrycznych i teletechnicznych


Diagnostyka / naprawa instalacji elektrycznej


Wykonanie dokumentacji technicznej dla instalacji teletechnicznych / elektrycznych


Budowa, projekt kanalizacji elektrotechnicznych, kanalizacji technicznych


Instalacje elektryczne i teletechniczne Behnka

Nasza firma już od początku lat dziewięćdziesiątych dokładnie opracowuje nowoczesne projekty elektryczne i teletechniczne, darzone uznaniem przez cały Gdańsk. W Behnka wierzymy bowiem, że lata doświadczenia powinny iść w parze ze znajomością rynku oraz jego zmiennych wymogów. Z naszych usług skorzystały już niezliczone gdańskie domostwa, a także małe i duże firmy. Budujemy i projektujemy także zaawansowane kanalizacje elektrotechniczne. Wykonanie każdego z zamówień poprzedzamy wizytą naszych specjalistów, którzy, po oględzinach obiektu i zapoznania się z oczekiwaniami klienta, pomogą w sporządzeniu projektu.

Jako liderzy na rynku instalacji, nie obawiamy się nowych wyzwań, stawianych przez najbardziej wymagających klientów. To właśnie to podejście sprawiło, że z naszych projektów elektrycznych każdego roku korzystają kolejne domostwa i przedsiębiorstwa na terenie Gdańska i okolic. Do każdego ze zleceń podchodzimy przy tym nie tylko z dbałością o terminowość, ale także indywidualne podejście. Wycena usługi jest zależna od złożoności projektu oraz jego wielkości, dzięki czemu klient zawsze może mieć pewność, że płacona suma pieniędzy jest adekwatna do zlecenia. Wykorzystujemy tylko i wyłącznie najnowsze narzędzia, a także materiały najwyższej jakości, zapewniające żywotność i wytrzymałość instalacji na działanie czynników zewnętrznych. Sporządzamy także szczegółową dokumentację techniczną dla naszych instalacji. Dzięki temu, każdy z naszych klientów może uzyskać prosty wgląd w parametry oraz konstrukcję zamówionego układu.

Serwisowanie instalacji elektrycznych

W prężnie rozwijającym się mieście, takim jak Gdańsk, firmowe instalacje elektryczne nie powinny odznaczać się wadliwym działaniem. Częste przerwy w dostawie prądu do pomieszczeń lub przeciążenia, spowodowane uruchomieniem zbyt wielu urządzeń biurowych, zwyczajnie nie powinny mieć miejsca. To samo tyczy się także domów i mieszkań. W większości wypadków, winę za problemy z zasilaniem ponosi właśnie wadliwa instalacja. Nasi wieloletni specjaliści pomogą Państwu w zażegnaniu tego problemu. Szczególnie, że problematyczna instalacja to nie tylko częste braki zasilania, ale także zwiększone ryzyko pożarowe, wraz z szeregiem potencjalnych zagrożeń dla zdrowia i życia.

Świadczymy usługi serwisowe zarówno w budynkach starych, jak i nowych. Posługując się nowoczesnym, dokładnym sprzętem, nasi specjaliści wykryją najmniejsze nawet usterki, co pozwoli na naprawę instalacji. Prowadzimy konserwację instalacji zarówno zewnątrz-, jak i wewnątrzbudynkowych. Przywracamy sprawność działania hal produkcyjnych, magazynów i innych pomieszczeń, w których braki w zasilaniu grożą poważnymi stratami finansowymi, spowodowanymi zastojem w pracy. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gdańska i okolic do skontaktowania się z nami i omówienia warunków projektu lub serwisu instalacji elektrycznych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminowość, pełen profesjonalizm podczas sporządzania projektów oraz procedur montażowych i naprawczych oraz indywidualne podejście do każdego z klientów. Zadzwoń do nas i przekonaj się, dlaczego wciąż pozostajemy najlepsi w oczach naszych dotychczasowych zleceniodawców!

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Zadzwoń pod numEr:

602 320 058

LUB
Wyślij maila na adres: [email protected]

LUB

Wypełnij formularz kontaktowy
Pozostaw nam numer telefonu wraz z pożądaną nazwą usługi, a my skontaktujemy się w wybranym przez ciebie przedziale czasowym.

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez firmę Behnka podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.


Copyright © F.H.U. Behnka,
Adres: Kielnieńska 147, 80-299 Gdańsk (Osowa)
NIP: 584-196-99-20
Nr konta bankowego: 75 1020 1811 0000 0502 0017 5711