Rozbudowa wewnętrznej sieci komputerowej przewodowej / WiFi


Budowa systemów

Instalacje internetu satelitarnego, sieci LAN i WLAN w tym sieci strukturalne, lokalne sieci komputerowe przewodowe i bezprzewodowe (WiFi).


Rozprowadzenie internetu w domu


Rozbudowa i polepszanie/poprawianie zasięgu WiFi


Ekspertyza / pomiary natężenia pola sygnałów GSM, 3G, LTE


Budowa wewnętrznych sieci strukturalnych i wykonawstwo 1Gbitowych bezprzewodowych sieci WiFi


Ekspertyzy/pomiary dla systemów LTE, GSM, WiFi


Instalacja i diagnostyka sieci komputerowych

Nasi specjaliści dysponują nowoczesnym, regularnie aktualizowanym sprzętem, który, wraz z bogatym doświadczeniem, jest w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. Już od początku lat dziewięćdziesiątych, usprawniamy i instalujemy sieci komputerowe w mieście Gdańsk. Rozbudowujemy wewnętrzną sieć internetu bezprzewodowego, jak i przewodowego. Na zlecenie klienta jesteśmy też w stanie skutecznie zbudować całą instalację, odpowiedzialną za połączenie z internetem satelitarnym, LAN/WLAN oraz Wi-Fi.

Świadczymy także usługi diagnostyczne, poprawiające jakość i zasięg sygnałów sieci komputerowych na terenie całego Gdańska. Podczas diagnozy, sprawdzamy dokładnie natężenia pól sygnałów GSM, 3G oraz LTE. Dopiero po uzyskaniu szczegółowych wyników, przystępujemy do usprawniania działania instalacji. Dzięki temu, klient może mieć stuprocentową pewność, że serwis instalacji faktycznie poprawi niedociągnięcia w jakości sygnału, bez pozostawienia jakichkolwiek niedociągnięć. Pomagamy również w skutecznym rozprowadzeniu przewodów internetowych wewnątrz mieszkań i domów.

Obsługa informatyczna firm

Nasza oferta obejmuje również kompleksową obsługę informatyczną firm małych i dużych z Gdańska i okolic. W Behnka wiemy bowiem, jak niezbędne dla każdego przedsiębiorstwa jest prawidłowe działanie instalacji komputerowej i internetowej. Oferujemy budowę wewnętrznych sieci strukturalnych o przepustowości sieciowej 1GB. Dostarczany przez nas router będzie w stanie zapewnić silny sygnał internetowy we wszystkich urządzeniach wykorzystywanych w Państwa firmie, od komputerów, po FAX oraz urządzenia mobilne.

Nasza obsługa informatyczna firm w mieście Gdańsk obejmuje również wnikliwą ekspertyzę oraz serwisowanie instalacji. Na życzenie klienta, nasi specjaliści przeprowadzą szereg wnikliwych analiz, mających na celu pomiar sygnału w urządzeniach Wi-Fi, GSM oraz LTE. Do każdego ze zleceń podchodzimy w sposób indywidualny i rzetelny. Budowę wewnętrznych sieci strukturalnych zawsze kończymy w terminie, aby klient mógł uniknąć kosztownych opóźnień w działalności. Zapraszamy gorąco do skontaktowania się z naszym działem obsługi, który chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, dotyczące naszych usług!

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Zadzwoń pod numEr:

602 320 058

LUB
Wyślij maila na adres: [email protected]

LUB

Wypełnij formularz kontaktowy
Pozostaw nam numer telefonu wraz z pożądaną nazwą usługi, a my skontaktujemy się w wybranym przez ciebie przedziale czasowym.

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez firmę Behnka podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.


Copyright © F.H.U. Behnka,
Adres: Kielnieńska 147, 80-299 Gdańsk (Osowa)
NIP: 584-196-99-20
Nr konta bankowego: 75 1020 1811 0000 0502 0017 5711