Sygnalizacja włamania i napadu dla mieszkań, posesji i innych obiektów

Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu umożliwiają ochronę obiektów, terenów oraz ludzi przed wtargnięciem intruzów, bandyckim napadem, chroniąc ludzi i ich dobra materialne.


Konserwacja systemu alarmowego

Systemy SSWiN powinny być przeglądane i konserwowane, aby mogły prawidłowo zadziałać w krytycznym momencie. Konserwator, zajmujący się serwisem SSWiN powinien prowadzić książkę przeglądów i wpisywać wszelkie prace wykonywane przy tym systemie.


Budowa oraz konsekwencje systemow sygnalizacji napadu i włamań układanie instalacji

Systemy SSWiN mogą być zbudowane na wiele sposobów. Podstawowy system alarmowy powinien posiadać czujniki podczerwieni pasywnej, które wykrywają przemieszczające się obiekty o temperaturze wyższej od temperatury ciała człowieka, tj. 37°C.


Systemy alarmowe Behnka – bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Na terenie miasta Gdańsk i jego okolic coraz częściej pojawiają się systemy alarmowe umożliwiające zaawansowaną ochronę mienia. Nasza firma jest wiodącym dystrybutorem takich systemów, od 1991 roku pozyskując przydatne doświadczenie na tym polu. Z naszych alarmów korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także małe i duże przedsiębiorstwa. Z każdym rokiem usprawniamy nasze technologie, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą ochronę przed włamaniem, kradzieżą, napadem lub zniszczeniami mienia.

Każdy z systemów alarmowych oferowanych klientom z Gdańska i okolic przez naszą firmę można zastosować zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i zamontować poza budynkiem. Umożliwi to Państwu dokładny monitoring terenu posesji. Takie nowoczesne systemy są wykorzystywane powszechnie przez placówki największych światowych firm, zapewniając najlepszy standard ochrony w obecnych czasach. Nasza firma oferuje przy tym systemy w niezwykle atrakcyjnych cenach, umożliwiające zabezpieczenie nawet prywatnych mieszkań.

Funkcjonalność alarmów Behnka

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby nasze alarmy były w stanie uczynić Gdańsk miastem bezpieczniejszym. Z tego też powodu, nasze systemy bezpieczeństwa oferują Państwu szereg przydatnych funkcji. Dzięki aktywnemu czujnikowi podczerwieni, każdy intruz może zostać wychwycony natychmiastowo przez niewidoczne wiązki. Zabezpieczenia te umożliwiają skuteczną ochronę zarówno w pomieszczeniach, jak i na dworze. Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu wyposażone są także w mikrofalowe czujki wykrywające ruch, a także kontaktronu, reagującego w momencie otwarcia okien lub drzwi.

Kolejnym powodem, dla którego z alarmów naszej firmy korzysta coraz więcej mieszkańców Gdańska, jest fakt, że są one bardzo proste w obsłudze. Centralę SSWiN możemy bowiem skonfigurować zarówno za pomocą tradycyjnej klawiatury, jak i czytelnego ekranu dotykowego. Informacje wyświetlane na ekranie pozwolą nam także ustalić położenie czujnika, który właśnie wykrył intruza. Z poziomu urządzenia możemy także sterować funkcjami automatyki, a także monitorować jej działanie.

Konserwacje systemów alarmowych

Firma Behnka oferuje też Państwu regularne przeglądy techniczne oraz skuteczny serwis alarmów na terenie miasta Gdańsk i jego okolic. Procedury mają na celu zapewnienie naszym klientom stałego bezpieczeństwa, wynikającego z niezawodności działania systemów alarmowych. Podczas prac konserwacyjnych, nasi wieloletni specjaliści sprawdzą poprawność pracy centrali w stanie zarówno rozbrojenia, jak i dozoru oraz alarmu. Kontroli poddaje się też działanie klawiatury, czujek, zasilania i innych elementów, niezbędnych do prawidłowego działania instalacji SSWiN.

Podczas serwisu alarmów na terenie Gdańska, nasi specjaliści sprawdzają też pamięć zdarzeń, a także stan kabli i mocowań. Testowane są także wszystkie systemy antysabotażowe instalacji SSWiN klienta. Kontrolujemy przy tym zasilanie główne i awaryjne. Zwieńczeniem testu jest uruchomienie scenariusza alarmowego, podczas których nasz specjalista dokładnie prześledzi działanie alarmu po wykryciu potencjalnego zagrożenia. Podczas procedur serwisowych posługujemy się tylko i wyłącznie najdokładniejszym sprzętem.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Nasz zespół specjalistów każdego dnia dokłada wszystkich starań, aby nasze instalacje alarmowe pozostały najlepszymi na terenie miasta Gdańsk. Podczas instalacji zamówionych systemów alarmowych, nasi monterzy układają okablowanie w najlepszy możliwy sposób, zapewniający jego bezpieczeństwo. Następnie przystępujemy do instalacji samych urządzeń, konfigurując je i przeprowadzając wstępne testy. Udzielamy także instruktarzu obsługi czujników, na koniec oddając w ręce klienta sporządzoną dokumentację (protokół odbioru systemu). Umożliwi nam to uniknięcie sytuacji, w których klient nie będzie w stanie zapobiec fałszywym alarmom, spowodowanym nieprawidłowym skonfigurowaniem instalacji.

Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców Gdańska i okolic do skorzystania z naszych instalacji alarmowych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób rzetelny i indywidualny, oferując najatrakcyjniejsze ceny na rynku. Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać szczegółowe informacje, dotyczące naszych ofert instalacyjnych i serwisowych!

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Zadzwoń pod numEr:

602 320 058

LUB
Wyślij maila na adres: [email protected]

LUB

Wypełnij formularz kontaktowy
Pozostaw nam numer telefonu wraz z pożądaną nazwą usługi, a my skontaktujemy się w wybranym przez ciebie przedziale czasowym.

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez firmę Behnka podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.


Copyright © F.H.U. Behnka,
Adres: Kielnieńska 147, 80-299 Gdańsk (Osowa)
NIP: 584-196-99-20
Nr konta bankowego: 75 1020 1811 0000 0502 0017 5711