Sygnalizacja włamania i napadu dla mieszkań, posesji i innych obiektów

Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu umożliwiają ochronę obiektów, terenów oraz ludzi przed wtargnięciem intruzów, bandyckim napadem, chroniąc ludzi i ich dobra materialne.


Konserwacja systemu alarmowego

Systemy SSWiN powinny być przeglądane i konserwowane, aby mogły prawidłowo zadziałać w krytycznym momencie. Konserwator, zajmujący się serwisem SSWiN powinien prowadzić książkę przeglądów i wpisywać wszelkie prace wykonywane przy tym systemie.


Budowa oraz konsekwencje systemow sygnalizacji napadu i włamań układanie instalacji

Systemy SSWiN mogą być zbudowane na wiele sposobów. Podstawowy system alarmowy powinien posiadać czujniki podczerwieni pasywnej, które wykrywają przemieszczające się obiekty o temperaturze wyższej od temperatury ciała człowieka, tj. 37°C.

Formularz kontaktowy

Pozostaw nam numer telefonu wraz z pożądaną nazwą usługi, a my skontaktujemy się w wybranym przez ciebie przedziale czasowym.

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez firmę Behnka podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.

Copyright © F.H.U. Behnka,
Adres: Kielnieńska 147, 80-299 Gdańsk (Osowa).
licznik odwiedzin Joomla