Integracja systemów elektronicznych budynku sterowanymi aplikacją

W zakresie budowy systemów integrujących urządzenia elektroniczne w budynkach oferujemy kompleksowe doradztwo odnośnie doboru sprzętu. Działamy na fachowych urządzeniach, które pozwolą nam na profesjonalną instalację i ewentualne konserwacje.


Inteligentny dom z systemami Behnka

Jako jedna z najstarszych firm w mieście Gdańsk, zajmująca się szeroką gamą praktycznych technologii, oferujemy Państwu systemy, pozwalające stworzyć prawdziwie inteligentny dom. Mowa tu o nowatorskich czujnikach i układach, umożliwiających kontrolę poszczególnego osprzętu domowego z poziomu urządzenia mobilnego. Dzięki naszym zaawansowanym systemom, będą mogli Państwo kontrolować systemy alarmowe w mieszkaniu, a także otrzymywać na bieżąco ewentualne raporty o włamaniu. Możliwa jest także zdalna obsługa żaluzji tudzież oświetlenia w każdym z pomieszczeń.

Dbamy jednocześnie o to, aby wszyscy właściciele inteligentnych domów w Gdańsku, wykorzystujących nasze systemy, mieli poczucie najwyższej jakości obsługi klienta. Z tego też powodu, nasz osprzęt objęty jest gwarancją, zaś do jego montażu wykorzystujemy tylko i wyłącznie najnowsze narzędzia, dostępne na rynku. Co więcej, w Behnka przeczymy zasadzie, że domy w wersji smart to jedynie wygoda dla najbogatszych – nasze systemy dostępne są w najatrakcyjniejszych cenach na rynku!

Konserwacje inteligentnych systemów

Jako wieloletni specjaliści w dziedzinie sprzętów, odpowiedzialnych za prawidłowy przesył i odbiór sygnału, świadczymy także kompleksowe usługi naprawcze systemów smart. Każdy inteligentny budynek z miasta Gdańsk i jego okolic zasługuje bowiem na najwyższą sprawność działania! Do otrzymanych zleceń podchodzimy w sposób indywidualny, nie kierując się z góry narzuconymi cennikami. Wszystkie koszty są bowiem wyceniane po dokładnym zapoznaniu się z sytuacją i oszacowaniu skali problemu przez naszych specjalistów. Podczas diagnostyki, posługujemy się nowoczesnym sprzętem o wysokiej sprawności działania, co pozwala nam na rozpoznanie nawet najmniejszych usterek.

Jeśli mieszkasz w Gdańsku lub okolicy, zaś funkcjonalność Twojego inteligentnego budynku uległa zauważalnemu pogorszeniu, nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać dokładne informacje dotyczące zarówno samych usług, jak i wyceny! Naszą ofertę kierujemy także do osób, planujących dopiero uczynienie swego domu inteligentnym. Zadzwoń do nas i przekonaj się, ile może zaoferować Ci gdański lider w dziedzinie inteligentnych systemów domowych!

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Zadzwoń pod numEr:

602 320 058

LUB
Wyślij maila na adres: [email protected]

LUB

Wypełnij formularz kontaktowy
Pozostaw nam numer telefonu wraz z pożądaną nazwą usługi, a my skontaktujemy się w wybranym przez ciebie przedziale czasowym.

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez firmę Behnka podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.


Copyright © F.H.U. Behnka,
Adres: Kielnieńska 147, 80-299 Gdańsk (Osowa)
NIP: 584-196-99-20
Nr konta bankowego: 75 1020 1811 0000 0502 0017 5711