Diagnostyka i Naprawa domofonów

Jesteśmy wiodącą firmą w mieście Gdańsk, serwisującą domofony klientów indywidualnych oraz firm. Nasza doświadczona ekipa specjalistów każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby móc doprowadzić wadliwy osprzęt do stanu pierwotnej funkcjonalności. Podczas montażu zamówionego osprzętu lub ewentualnej diagnostyki, zawsze dbamy o to, aby okablowanie domofonów było zgodne z podłożem. Nierzadko zdarza się bowiem, że kable najzwyczajniej w świecie ulegają zniszczeniu, jeśli nie są przystosowane do przeciągnięcia ich pod ziemią.

Dbamy także o to, aby montowane urządzenia miały zapewnione odpowiednie ogrodzenie, zapobiegające konieczności dodatkowego kucia słupków lub usunięcia fug. Dodatkowym powodem, dla którego zaufał nam już cały Gdańsk i jego okolice, jest fakt, że nasze domofony są wykonywane z myślą o indywidualnych obiektach. Dzięki temu, możliwe jest zamontowanie ich w pozycji wygodnej dla gości lub pracowników. Wszystkie zlecone diagnostyki oraz procedury naprawcze wykonujemy terminowo, jednocześnie dbając o możliwie najwyższą jakość efektu końcowego.


Diagnostyka i Naprawa wideodomofonów

Nasza firma dostarcza, diagnozuje i naprawia nie tylko domofony, ale także wideodomofony, z których Gdańsk korzysta coraz częściej. Jako specjaliści w dziedzinie produkcji i serwisu urządzeń audio-video, dokładamy wszelkich starań, aby każdy zgłoszony problem z wideodomofonem lub zamówienie na taki osprzęt spotkało się z najwyższą satysfakcją naszych klientów. Podobnie jak w przypadku domofonów, także i nasze wideodomofony zostają wyposażone w najodpowiedniejsze okablowanie oraz ogrodzenie, umożliwiające skuteczny montaż i bezproblemowe działanie. Bez względu na charakter obiektu klienta, zamontowany w nim wideodomofon będzie wygodny w użyciu i odporny na uszkodzenia, dotykające najczęściej nieprawidłowego okablowania.

Wysoka skuteczność, atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do klientów to powody, dla których Gdańsk wybrał nasze domofony oraz wideodomofony. Jeśli i Ty potrzebujesz nowego osprzętu dla swojego obiektu lub diagnostyki/naprawy już zamontowanego, skontaktuj się z naszym działem obsługi już dziś!

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Zadzwoń pod numEr:

602 320 058

LUB
Wyślij maila na adres: [email protected]

LUB

Wypełnij formularz kontaktowy
Pozostaw nam numer telefonu wraz z pożądaną nazwą usługi, a my skontaktujemy się w wybranym przez ciebie przedziale czasowym.

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez firmę Behnka podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.


Copyright © F.H.U. Behnka,
Adres: Kielnieńska 147, 80-299 Gdańsk (Osowa)
NIP: 584-196-99-20
Nr konta bankowego: 75 1020 1811 0000 0502 0017 5711