Wykonawstwo i serwis

Kompleksowo wykonujemy i serwisujemy systemy antenowe, nadające się do odbioru TV Naziemnej (DVB-T) oraz TV satelitarnej (w tym dla płatnych platform), dla transmisji GSM w tym Internetu 3G, HSDPA, LTE.


Strojenia, montaż

Wykonujemy strojenia anten satelitarnych, montujemy zestawy satelitarne, anteny TV naziemnej, DVB-T itp.


Ekspertyzy

Wykonujemy ekspertyzy oraz pomiary natężenia pola sygnałów TV naziemnej i satelitarnej.


Diagnostyka

Specjalizujemy się w diagnozowaniu uszkodzeń urządzeń systemów antenowych.


Anteny Behnka – gwarancja najwyższej jakości

Jednym z powodów, dla których nasze anteny pokochał już niemal cały Gdańsk, jest staranność, z jaką nasi eksperci podchodzą do ich produkcji. Wykorzystujemy bowiem tylko i wyłącznie materiały najwyższej klasy, zapewniające dostarczanym urządzeniom nie tylko skuteczność działania, ale także wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Z naszych anten korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także małe i duże przedsiębiorstwa, zaś do grona naszych zadowolonych klientów należą już chociażby Vectra, tudzież Cyfrowy Polsat.

Nasza firma oferuje Państwu nie tylko anteny do telewizji naziemnej (DVB-T), ale także telewizji satelitarnej oraz transmisji GSM (3G, LTE, HSDPA). Anteny do telewizji satelitarnej są zarazem kompatybilne z sygnałami platform komercyjnych. To właśnie z tego powodu, każdego roku z naszych anten korzysta coraz więcej domów i przedsiębiorstw z Gdańska i okolic. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, montując zamówiony sprzęt na terenie obiektu klienta z zachowaniem najwyższego możliwego profesjonalizmu.

Pomiary sieci radiowych GSM

Firma Behnka świadczy także kompleksowe usługi, obejmujące dokładne pomiary sieci radiowych na terenie miasta Gdańsk i jego okolic. Nie jest nam bowiem obcy fakt, że współczesne przedsiębiorstwa potrzebują niezawodnej, stabilnej sieci radiowej do prawidłowego funkcjonowania. Pomiary tego typu przydają się także w sytuacjach, gdy klient planuje montaż urządzeń telemetrycznych. Dzięki wnikliwym pomiarom, świadczonym przez naszych wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, możliwa jest prawidłowa implementacja systemu antenowego oraz jego dopracowanie.

Dlaczego to właśnie my jesteśmy liderem w dziedzinie pomiarów sieci radiowych w Gdańsku? Ponieważ cechuje nas wysoka precyzja, gwarantująca niezawodność działania sieci komórkowej. Oceniamy także jakość i wydajność transmisji danych End-to-End, tworząc przy tym przejrzyste wskaźniki KPI. To właśnie dzięki nim, możliwe jest prawidłowe dobranie operatora do instalacji, wykorzystywanej przez klienta. Prawidłowo przeprowadzone pomiary pozwolą nam opracować najbardziej optymalne rozwiązanie, a także odrzucenie konkretnych punktów telemetrycznych.

Montaż anten satelitarnych

Do szerokiego zakresu świadczonych przez nas usług należy też profesjonalny montaż anten satelitarnych w mieście Gdańsk. Po otrzymaniu zlecenia, nasz zespół ekspertów przeprowadza niezbędne, wnikliwe oględziny obiektu, aby możliwy był jak najskuteczniejszy montaż zamówionego sprzętu. Pod uwagę bierzemy nie tylko elewację i sposób montażu, ale także odpowiedni kierunek ustawienia talerza oraz jego nachylenie. Dzięki temu, klient może mieć pewność, że zamontowana antena nie napotka ciągłych problemów z odbiorem sygnału.

Jako jedna z najbardziej cenionych i renomowanych firm, świadczących usługi instalacyjne w Gdańsku, za każdym razem dbamy o to, aby montaż anteny satelitarnej owocował trwałymi rezultatami. Wykorzystujemy najtrwalsze mocowania na rynku, posługując się jednocześnie wieloletnim doświadczeniem, nabywanym od początków istnienia naszej firmy. Montujemy także niezbędne elementy instalacji, konieczne dla prawidłowego odbioru sygnału. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić klientom doskonałą jakość sygnału w każdym z pomieszczeń.

Diagnostyka anten satelitarnych

Oprócz produkcji i montażu anten na terenie Gdańska, nasza firma świadczy także usługi diagnostyczne, umożliwiające poprawę działania instalacji już wykorzystywanych. Wykorzystując najbardziej zaawansowany sprzęt dostępny na rynku, nasi specjaliści są w stanie skontrolować działanie instalacji satelitarnej, wyłapując wszystkie nieprawidłowości. Sprawdzamy natężenie sygnału, stan okablowania, a także pracę routerów, dekoderów i innych urządzeń, mających wpływ na prawidłowy odbiór.

Zapraszamy wszystkich klientów z miasta Gdańsk i okolic do skorzystania z naszej oferty, obejmującej montaż anten, diagnostykę oraz dystrybucję sprzętu najwyższej jakości. Zapewniamy terminowość, rzetelne, indywidualne podejście oraz atrakcyjne ceny. Nasza wnikliwa ekspertyza pomoże też Państwu w prawidłowym zdiagnozowaniu problemu, w którego rozwiązaniu również pomagamy. Bez względu na to, czy potrzebujesz instalacji internetowej czy telewizyjnej, nasi eksperci pomogą Ci w znalezieniu najodpowiedniejszej opcji. Skontaktuj się z nami już dziś i zapytaj o interesującą Cię usługę!

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Zadzwoń pod numEr:

602 320 058

LUB
Wyślij maila na adres: [email protected]

LUB

Wypełnij formularz kontaktowy
Pozostaw nam numer telefonu wraz z pożądaną nazwą usługi, a my skontaktujemy się w wybranym przez ciebie przedziale czasowym.

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez firmę Behnka podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.


Copyright © F.H.U. Behnka,
Adres: Kielnieńska 147, 80-299 Gdańsk (Osowa).
NIP: 584-196-99-20
Nr konta bankowego: 75 1020 1811 0000 0502 0017 5711