Systemy TV dozorowej

Wykonujemy kompleksowe systemy monitoringu we wszystkich dostępnych technologiach: analogowej, IP, hybrydowej dla domów jednorodzinnych, osiedli, firm oraz instytucji.


Budowa, konserwacja systemów TV dozorowych /CCTV

Zajmujemy się zarówno budową systemów monitoringu jak i konserwacją, która jest zalecana co rok.


Kamery Behnka – stuprocentowe bezpieczeństwo budynków i osiedli

Jesteśmy wiodącą firmą w mieście Gdańsk, oferującą dystrybucję i montaż monitoringu na terenie zarówno samego miasta, jak i jego okolic. Stawiamy na najwyższą jakość wykonania oferowanego przez nas sprzętu, gwarantując wysoką wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, a także czysty, czytelny obraz. Z naszego monitoringu korzystają zarówno zwykłe mieszkania, jak i pomieszczenia biurowe oraz magazyny. Sprzęt dostarczany przez naszą firmę może być także wykorzystywany do ochrony bardzo dużych przestrzeni, na przykład osiedli mieszkalnych.

Oferujemy różne rodzaje monitoringu, dostosowane do konkretnych obszarów oraz wymogów naszych klientów. Znajdą więc u nas Państwo zarówno kamery do monitoringu analogowego, jak i hybrydowego oraz IP (cyfrowego). To właśnie dzięki tej wszechstronności, nasi specjaliści każdego miesiąca dokonują montażu monitoringu w kolejnych obiektach na terenie Gdańska. Za wysoką jakością i ogromnym uznaniem ze strony naszych klientów stoi tu przede wszystkim nasza ogromna znajomość norm rynku oraz doświadczenie, nabywane już od 1991 roku.

Konserwacje systemu monitoringu

Według przyjętych praw, każdy system monitoringu wymaga przeglądu technicznego i ewentualnych napraw co rok. Ponieważ kamery nie mogą rejestrować ziarnistego obrazu lub psuć się podczas deszczowych dni, zaleca się zlecenie specjalistom gruntownego przeglądu całego monitoringu. To właśnie od jego sprawności zależeć będzie bezpieczeństwo monitorowanych osób i mienia. Jako rynkowi liderzy, także i my dbamy o to, aby nasz monitoring mógł uczynić Gdańsk miejscem bezpieczniejszym.

Podczas przeglądu i konserwacji, nasi specjaliści sprawdzą stabilność przewodów oraz montaż urządzeń. Kontrolujemy także same kamery, korygując ich kąt widzenia, ostrość, położenie i regulację obiektywu. Podczas konserwacji, urządzenia monitorujące są dokładnie oczyszczane. Następnie diagnozujemy ewentualne problemy techniczne. Sprawdzamy stan zasilania zarówno samych kamer, jak i całego monitoringu. Przyglądamy się stanowi promienników podczerwieni, a także jakości obrazu z kamer, widocznego na ekranach. Rozwiązujemy ewentualne problemy z nagrywaniem i dostępem zdalnym. Kontrolujemy też przesył danych i transmisje sieciowe, aby móc dać Państwu gwarancję, że nasze systemy monitoringu nie mają sobie równych w Gdańsku i okolicach!

Wideodomofony Behnka

Wideodomofony to urządzenia, z których Gdańsk korzysta coraz częściej. Wykorzystywane zarówno przez duże firmy, jak i podmiejskie domostwa, urządzenia te stanowią bowiem nowy standard bezpieczeństwa. Wiemy o tym także my, oferując Państwu nowoczesne urządzenia, monitorujące próg wejścia do budynku. Umożliwiają to dyskretne kamery dozoru, przesyłające czytelny obraz do domowników lub pracowników ochrony. Jesteśmy wówczas w stanie potwierdzić tożsamość gości lub zawczasu wykryć niebezpieczeństwo włamania.

Głównym powodem, dla którego coraz więcej mieszkańców Gdańska korzysta z naszych wideodomofonów, jest ich przystępność. Zależnie od potrzeb użytkowników budynku, obraz może być przesyłany zarówno do monitoringu CCTV, jak i urządzeń mobilnych. Umożliwiają to bramki IP, a także modele z modułami Wi-Fi. W przypadku, gdy przy wejściu do budynku dojdzie do popełnienia przestępstwa, możemy posłużyć się funkcją pamięci. Pozwoli nam ona uzyskać dostęp do wcześniejszych nagrań, zarówno w formie zdjęć, jak i plików filmowych, co ułatwi przedstawienie dowodów podczas wizyty policji.

Monitoring Behnka – najwyższy profesjonalizm w przystępnej cenie!

Nasza firma oferuje też Państwu profesjonalny montaż kamer na terenie miasta Gdańsk i jego okolic. Po otrzymaniu zamówienia na monitoring, nasi specjaliści dokonają dokładnych oględzin obiektu. Ma to na celu wstępne uzgodnienie położenia i wielkości całej instalacji, a także zapobiegnięcie ewentualnym problemom podczas instalacji. Podczas uzgadniania projektu, przyglądamy się środowisku, w którym kamery mają pracować, uwzględniając przy tym potencjalne sfery krytyczne oraz zagrożenia dla sprzętu. Pod uwagę bierzemy również czas retencji nagrań, a także zasięg i tory transmisji. Łącząc te dane z wymaganiami inwestorów, jesteśmy w stanie zaprojektować instalacje, które sprostają nawet największym, stawianym nam wyzwaniom!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gdańska i okolic do zapoznania się z naszą ofertą montażu kamer i wideodomofonów, a także konserwacji monitoringu. Do każdego ze zleceń podchodzimy w sposób indywidualny, wykazując się terminowością oraz rzetelnością. Zadzwoń do nas już dziś i zapytaj o szczegóły, dotyczące świadczonych przez nas usług oraz ewentualnej wyceny!

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Zadzwoń pod numEr:

602 320 058

LUB
Wyślij maila na adres: [email protected]

LUB

Wypełnij formularz kontaktowy
Pozostaw nam numer telefonu wraz z pożądaną nazwą usługi, a my skontaktujemy się w wybranym przez ciebie przedziale czasowym.

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez firmę Behnka podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.


Copyright © F.H.U. Behnka,
Adres: Kielnieńska 147, 80-299 Gdańsk (Osowa)
NIP: 584-196-99-20
Nr konta bankowego: 75 1020 1811 0000 0502 0017 5711